Количество объектов на сайте: 3258 Сегодня добавили 0 
Баннер на 10% Сократите ваши затраты и верните 10%
Цель компании Портал Небоскреб – предлагает:
- расширить возможности вашего бизнеса,
- увеличить вашу прибыль и количество клиентов
- профессиональную помощь в развитии вашего бизнеса
Везде как дома С порталом Небоскреб Вы везде как дома. Лучшие предложения посуточной аренды только у Нас!
Посуд Philipiak - здоровий спосіб життя 14-01-2015, 13:19

Посуд Philipiak по суті своїй звичайний посуд з нержавіючої сталі. За тим тільки виключенням, що її набір функцій наближається до параметрів мультиваріння. Наприклад, у 
посуду Philipiak є функція підтримки тепла. Але ось для того, щоб цю функцію використати у мультиваріння, прилад має бути підключений до мережі і витрачати електроенергію, а посуд Philipiak можна зняти з плити, і вона сама закінчити готувати їду. Це стало можливим, завдяки праці злагодженого колективу професіоналів Филипяк Милано.
Вони використали новітні технології для того, щоб набір посуду Philipiak міг економити ваш час і сили, коли ви готуєте обід і миєте посуд. Тепер можна не боятися, - їжа більше не пригорить, ви не проллєте рідину при переливанні з однієї місткості в іншу, готувати можна не використовуючи жир і навіть, в деяких випадках, воду. Посуд цей сертифікований, а перед отриманням сертифікату вона пройшла безліч тестів і випробувань, у тому числі на міцність. Навіть якщо так сталося, що ви впустили каструлю на підлогу, з нею нічого не станеться, бо вона забезпечена захистом від механічних ушкоджень. Гарантійні зобов'язання виробник узяв на себе небувалі - строком на 25 років.
Абсолютно спокійно ви можете залишити в ній тушковані овочі, суп або салат, не боячись того, що кислі або лужні середовища вступлять в реакцію з матеріалом посуду philipiak.
Дотримані усі санітарно-гігієнічні нормативи і правила безпеки, виробники за допомогою спеціального матеріалу захистили ваші руки від опіків, - тоді як в каструлі, наприклад, кипить суп, ручки і кришка посуду Philipiak залишаються абсолютно холодними.
Придбаваючи для власної кухні цей набір посуду - ви зможете годувати себе і своїх близьких смачними обідами і вечерями при мінімальних витратах часу і сил.
Добавление комментария
Имя:*
E-Mail:*
Комментарий:
Введите код: *
:
Небоскреб. Украина
© все права защищены 2011
Небоскреб. Россия
перейти на сайт